Obaveštenje o dodatnoj mogućnosti sticanja bodova iz predispitnih obaveza (15.5.2017.)

2. Mart 2017

Svim studentima na predmetu Baze podataka 1 u šk. 2016/17. godini biće, još jednom, omogućeno da poprave broj zarađenih poena u predispitnim obavezama. 15.5.2017. godine u 19h, u amfiteatrima A1 i A4, studenti predmeta Baze podataka 1 moći će ponovo da polažu teorijski test 2 (PREDMETNI ZADATAK 2 – PZ2) koji obuhvata gradivo od organizacije datoteka do kraja pređenog gradiva i nosi ukupno 15 poena.

Svaki student koji odluči da pristupi ponovljenom teorijskom testu u najavljenom terminu, prihvata i uslov po kojem mu se već zarađeni broj poena na ovom istom testu poništava.

Svi studenti koji žele da pristupe ponovljenom teorijskom testu u najavljenom terminu, biće u obavezi da se prijave Vladimiru Dimitrieskom na email najkasnije do 10.5.2017. u 16h.

Sva pravila sticanja poena i polaganja ispita iz predmeta Baze podataka 1 ostaju nepromenjena i važe na onaj način kako su bila prezentovana na prvom času nastave iz ovog predmeta.

Ivan Luković,
predmetni nastavnik