[PSI] Raspored za polaganje kolokvijuma 2

10. Novembar 2017

Raspored studenata po grupama, uključujući i stare studente se nalazi ovde: >>>RASPORED<<<

Molimo vas da pogledate spisak i proverite u kojoj grupi se nalazite jer je bilo promena u odnosu na termine za K1. Ovo se pogotovo odnosi na stare studente i redovne koji su naknadno upisani.

OBAVEZNO dođite u termin kom pripadate. Termini po grupama se nalaze na sajtu FTN-a. Ukoliko ne dođete u svoj termin, nego u neki drugi, rizikujete da  izgubite priliku da polažete kolokvijum.

Kolokvijum se uvek radi u prvom terminu određene grupe.

Ovaj raspored važi za sve kolokvijume u semestru i može se menjati.

Kolokvijumi se rade u terminima predviđenim planom rada (nalazi se u repozitorijumu predmeta) s tim da je u planu naveden datum za termine ponedeljkom.

Ukoliko vas nema na spisku ili imate drugih pitanja obratite se na vreme asistentu Dunji Vrbaški (dunja.vrbaski@uns.ac.rs).