[E1] Rezultati predispitnih obaveza i termin popravnog testa

11. Jun 2018

Termin popravnog testa iz predmeta Baze podataka na E1 biće održan u ponedeljak, 18.6.2018. godine. Raspored studenata po terminima biće objavljen u petak 15.6.2018. godine.

Studenti imaju pravo da prijave najviše jedan od tri zadatka koji su rađeni na vežbama. Prijava zadatka se obavlja slanjem e-mail poruke asistentnu koji je držao vežbe najkasnije do četvrtka, 14.6.2018. godine.

E-mail poruka treba da sadrži naslov: Broj_indeksa, Ime Prezime, Redni_broj_zadatka

Redni_broj_zadatka treba da bude: 1 za SQL, 2 za ER model ili 3 za prevođenje iz ER u relacioni model.

Prijavom zadatka za popravni termin automatski se poništavaju prethodno osvojeni bodovi na tom zadatku. Neblagovremene prijave nećemo uzeti u razmatranje.

Za sva dodatna pitanja obratiti se saradniku u nastavi Marku Vještici.

U prilogu se nalaze rezultati predispitnih obaveza.

PredispitneObaveze.pdf138.15 KB