Važno: Raspored obaveza tokom poslednje nedelje nastave (10. jun - 12. jun)

6. Jun 2019

U poslednjoj nedelji nastave ostalo je da se održi drugi parcijalni ispit za redovne grupe, drugi parcijalni ispit za nadoknadnu grupu kao i test - nadoknada.

Drugi parcijalni ispit za redovne grupe

Ponedeljak, 10. jun je dan kada se radi po rasporedu koji važi za ponedeljak. U redovnim terminima vežbi biće održavan drugi parcijalni ispit. Tog dana samo jedan termin je pomeren:

1) Ponedeljak 14:15-17:30, PSI smer, JUG-111 kod asistenata J. Janković i B. Stipića, POMERENA JE na raniji termin i počeće u 11:10 u JUG-111.

Molimo studente koji imaju vežbe u tom terminu (grupe 1 i 2 na PSI smeru) da uvaže promenu termina i dođu u navedeno vreme.

Utorak, 11. jun je dan kada se radi po rasporedu od petka. U redovnim terminima vežbi biće održavan drugi parcijalni ispit.

Sreda, 12. jun je dan kada se radi po rasporedu od srede. Svi termini su izmenjeni, zbog drugih obaveza koje studenti imaju ovog dana (uvažena je činjenica da se polaže kolokvijum iz PRM). Molimo studente da dođu u sledećim terminima, u zavisnosti od toga u kojoj su redovnoj grupi:

Sreda, 07:00-10:15, RAČ, MIA2-3 kod M. Gornika POMERA SE NA 12:15 u MIA2-1
Sreda, 10:30-13:45, RAČ, MIA2-3 kod M. Lalića i M. Kukić POMERA SE NA 12:15 u MIA2-3
Sreda, 10:30-13:45, RAČ, MIA2-1 kod M. Gornika POMERA SE NA 12:55 u MIA2-1
Sreda, 10:30-13:45, II, JUG-111 kod J. Janković i B. Stipića POMERA SE NA 12:55 u MIA2-3
Sreda, 14:15-17:30, PSI, JUG-111 kod A. Andrejevića POMERA SE NA 13:35 u MIA2-1
Sreda, 17:45-21:00, PSI, JUG-111 kod A. Andrejevića POMERA SE NA 13:35 u MIA2-3

Molimo studente koji inače imaju vežbe sredom u zgradi Jugodrva da obrate pažnju na činjenicu da će u sredu, 12. juna imati polaganje drugog parcijalnog ispita u drugoj zgradi -- u zgradi Mašinskog Instituta.

Drugi parcijalni ispit za studente koji su slušali ispit prethodnih godina

Studenti koji su slušali ispit prethodnih godina a u ovom semestru ga polažu preko kolokvijuma polagaće drugi parcijalni ispit u sledećem terminu:

Ponedeljak, 10. jun 11:50, JUG-111 kod asistenata J. Janković i B. Stipića

Molimo studente koji na ovaj način polažu ispit da obrate pažnju na činjenicu da drugi parcijalni ispit polažu u zgradi Jugodrva (ostale provere su imali u zgradi Mašinskog Instituta).

Nadoknada

Nadoknadni test će biti održan u sredu, 12. juna, u zgradi Mašinskog Instituta sa početkom u 14:15. Test traje tri sata.

Podsećamo studente na propozicije polaganja kada je u pitanju test nadoknade:
"...11. Po potrebi, studentima, koji su izostali sa jedne od predispitnih obaveza, a na svakoj od preostale dve su ostvarili 75% i više poena, može biti pružena mogućnost da nadoknade predispitnu obavezu sa koje su izostali. Na Nadoknadi (N) se radi zadatak težine SOV, a student može da ostvari najviše poena kao na predispitnoj obavezi sa koje je izostao. Spisak studenata kojima se nudi N, kao i termin i mesto N se objavljuju na ACS sajtu..."

Dakle, nadoknada nije popravni test, tako da ona ne omogućava da se ponovo polaže test koji je student već polagao. Spisak studenata koji mogu da izađu na nadoknadu biće objavljen u utorak, 11. juna. Razlog zašto se spisak objavljuje svega jedan dan pre nadoknade jeste u tome što nam spisak studenata za nadoknadu zavisi od rezultata testa SOV. U svakom slučaju, ako niste izašli na jednu proveru i imate opravdan razlog za to, kao i dovoljan broj poena sa preostala dva testa, očekujte da imate mogućnost da radite nadoknadu pa se adekvatno i pripremite.

Ukoliko imate pitanja ili primedbe, molim vas da mi se obratite na mgornik (at) uns.ac.rs. Veliki pozdrav i puno sreće na preostalim proverama.