Test T1234 za sve studente

6. April 2021

Test rade studenti koji u ovom semestru slušaju "Programske jezike i strukture podataka" ili su prijavili ponovno slušanje ili polaganje preko kolkovijuma. Test će se raditi 17. i 18. aprila tokom celog dana u više termina, u skladu sa epidemiološkim merama. Vodite računa da izaberete termin koji se ne preklapa sa proverama iz drugih predmeta. Prijavljivanje za termin počinje u ponedeljak 12. aprila i trajaće do četvrtka 15. aprila, u 12 sati na ovom sajtu.

Test obuhvata gradivo koje je pređeno zaključno sa tokovima podataka. Za stare studente to je gradivo koje obuhvata testove T12 i T34.

Za studente koji nisu u mogućnosti da rade u ovom terminu, na kraju semestra će biti organizovan dodatni popravni termin.