[EE][RA][PSI][Stari studenti] Usmeni i upis ocena u drugom dodatnom oktobarskom roku

29. Septembar 2022

Upis ocena iz predmeta Objektno orijentisano programiranje će se održati u petak 30.09.2022. u učionici 101 na FTN-u.
Da biste upisali ocenu morate imati prijavljen ispit u ovom roku. U indekse obavezno upišite pun naziv predmeta i datum ispita, a nemojte upisivati poene i ocenu. Datumi ispita su:

• EE smer: 27.09.2022.
  • RA smer: 28.09.2022.
  • PSI smer: 29.09.2022.

Studenti koji samo upisuju ocenu i ne izlaze na usmeni treba da donesu indekse u 16:50. Studenti koji izlaze na usmeni treba da dođu sa indeksima u 17:00 i da se jave dežurnim asistentima da su došli zbog usmenog.
Studenti koji samo upisuju ocenu ne moraju dolaziti na upis lično, mogu poslati svoj indeks po nekome. Indeksi će biti gotovi za oko 30 min i tada ih je moguće preuzeti u učionici u kojoj bude upis, a posle toga će biti ostavljeni kod FTN portira/na šalterima studentske službe.

VAŽNO:
Na usmeni izađite samo ako ste sigurni da hoćete da upišete ocenu. Na usmeni je moguće izaći samo jednom i ako ne osvojite dodatne poene podrazumeva se da upisujete sadašnju ocenu.

Eventualna pitanja slati Marijani Matkovski.