[IN-PSI-RA] [OS] Dopunski termin polaganja T1234

15. Maj 2023

Obaveštavaju se studenti Operativni sistemi na Računarstvu i automatici, Primenjenom softverskom inženjerstvu, i Informacionom inženjeringu koji nisu radili T1234 zbog opravdanog odsustva, koje mogu dokumentovati, da će se organizovati termin ove subote da se T1234 nadoknadi za njih. Primeri opravdanih odsustva su:

- bolest,
- smrtni slučajevi u porodici,
- odsustvo iz zemlje iz nekog opravdanog razloga i
- obaveze na drugim fakultetima na kojima ste upisani kao redovni studenti.

Ako ste u nekoj od ovih kategorija ili verujete da je Vaš razlog za kašnjenje slične prirode a nije pomenut, javite se sa objašnjenjem na pveljko@uns.ac.rs. Imate do četvrtka 18.05.2023.

Raspored termina za one koji rade ovu nadoknadu će biti objavljen na ovom sajtu u petak, 19.05.2023. Dođite blagovremeno na termin koji je specificiran. Morate poneti sa sobom dokumentaciju vašeg odsustva i pokazati je asistentu da bi Vam rad bio bodovan.