Poštovane koleginice i kolege,
Prijava za ponovno polaganje predispitnih obaveza na predmetu Arhitektura računara za smerove RA, PSI, IN i SIIT će se održati od 13. do 17. jula. Popravak predispitnih obaveza se lično prijavljuje na šalteru Studentske službe i studenti neće moći da rade popravak ukoliko se ne prijave. Pre prijave neophodno je na finansijskoj kartici imati 2000 dinara.
Ponovno polaganje će se održati poslednje nedelje avgusta. Tačan datum i raspored po učionicama će biti naknadno objavljeni.
U avgustu se može polagati isključivo lakši SOV, a gradivo koje dolazi je gradivo za T12 (rad sa stringovima, sistemski pozivi, i osnovne računske operacije). Zadatak će se pregledati isključivo sa radi ili ne radi, odnosno bodovi sa predispitnih se dopunjuju do 36 ili ne. Bodovanje neće zavisiti od prethodno osvojenih bodova u toku semestra i da bi se položile predispitne obaveze neophodno je da prođu svi testovi.