Bodovi osvojeni na vežbama EE_2011-2012

12. Jun 2012

Ovo su preliminarni rezultati. Ako imate manje bodova nego što je po vašoj evidenciji, molim vas da mi se javite na mail, ili lično u terminu konsultacija, a najkasnije do prvog ispitnog termina.

Studenti koji su osvojili 25 bodova i više, kada to žele, prijavljuju ispit i u redovnom ispitnom terminu izlaze na teorijski deo.

Osvojeni poeni važe tri izlaska na teorijski deo, ili godinu dana.  -----> pogledaj dalje

Studenti koji su osvojili 25 bodova i više, a nisu zadovoljni osvojenim bodovima, mogu ih poništiti lično u terminu konsultacija, a najkasnije do prvog ispitnog termina. Kada to žele, prijavljuju ispit i u redovnom ispitnom terminu izlaze na pismeni deo, nakon položenog pismenog dela,  u istom ispitnom roku, mogu izaći i na teorijski deo.

Studenti koji su osvojili manje od 25 bodova, kada to žele, prijavljuju ispit i u redovnom ispitnom terminu izlaze na pismeni deo, nakon položenog pismenog dela, u istom ispitnom roku, mogu izaći i na teorijski deo.
Srđan Popov

EE_2011-2012.pdf301.16 KB