Rezultati Popravnog testa

Programski jezici i strukture podataka - 16. Januar 2019

 

Poziv za demonstratore

Arhitektura Računara E2E3 - 16. Januar 2019

Studenti koji su zaintereovani da budu demonstratori na predmetu Arhitektura računara se mogu javiti Žarku Živanovu na zzarko@uns.ac.rs. Zajednički sastanak sa demonstratorima će biti u februaru u terminu koji će naknadno biti objavljen.

Termini usmenog ispita

Baze podataka 1 na PSI - 16. Januar 2019

 Termini za usmeni:

  • utorak, 22.01.2019.
  • utorak, 29.01.2019.
  • utorak, 5.02.2019.
  • utorak, 19.02.2019.
  • utorak, 26.02.2019.

Rezultati Z3, stari studenti

Baze podataka 1 na PSI - 15. Januar 2019

 

[ОСКП] Резултати надокнаде

Operativni sistemi i konkurentno programiranje - 15. Januar 2019

Увид у радове у четвртак у редовном термину вежби након одбране кућног пројекта.

Baze podataka 1, Grupa 7 - rezultati trećeg testa

Baze podataka 1 - 15. Januar 2019

 U prilogu se nalaze rezultati trećeg testa iz predmeta Baze podataka 1 za grupu 7.

Pravila prijave za domaći i popravni zadatak

Programski jezici i strukture podataka - Informacioni inženjering - 15. Januar 2019

U koloni domaći u zbirnim rezultatima označeni su studenti koji imaju pravo prijave za odbranu domaćeg zadatka.

Student koji ima pravo prijave za domaći zadatak može odabrati da radi domaći ili popravni zadatak, ali ni u kom slučaju oba.
Termin odbrane domaćeg zadatka je petak 18.1. u 09:00 sati u JUG106.

Ostali studenti imaju pravo da se prijave za popravni zadatak, s tim što im se prethodno anuliraju bodovi prethodno osvojili na zadatku koji popravljaju.

Preliminarni zbirni rezultati predispitnih obaveza

Programski jezici i strukture podataka - Informacioni inženjering - 15. Januar 2019

Na repozitorijumu su postavljenji preliminarni rezultati predispitnih obaveza.
Uvid u radove zadatka 3 biće u sredu 16.01. u 09:00 satu u JUG106.

[E2][PSI[IN] Potpisi

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Potpisi se mogu dobiti ove nedelje u sledećim terminima:
-sreda 16.01.2019. u 8:00h u A1,
-sreda 16.01.2019. u 18:00 u A1,
-petak 18.01.2019. u 8:00 u A1.

[E2] [PSI] [IN] Prijava za popravni za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

 Forma za prijavu za popravni nalazi se na sledecim linkovima
E2 -  >>LINK<<

[IN] Rezultati K3 za grupe 1 i 2

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Rezultate za mozete pogledati >>> OVDE <<<

[PSI] Rezultati K3 za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

 Aktuelno stanje za grupe koje su radile treci kolokvijum zakljucno sa terminima cetvrtkom možete pogledati >>> OVDE <&l

[E2] Rezultati K3 za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Aktuelno stanje možete videti >>> OVDE <<<

Termini usmenih ispita - BP1, BP2, BP2 PSI, IIS, SBP, SSP

Sistemi za upravljanje bazama podataka - 15. Januar 2019

Obaveštavamo studente da će polaganje usmenih ispita iz svih predmeta kod profesora Lukovića biti održano u sledećim terminima: