Rezultati T12 za grupu 13 i 15, RA

Programski jezici i strukture podataka - 3. Novembar 2018

[E2] [PSI] [IN] Raspored za polaganje kolokvijuma

Objektno programiranje - 3. Novembar 2018

Raspored studenata po grupama, uključujući i stare studente se nalazi na sledecim linkovima:
>>E2<<
>>PSI<<
IN - pošto nema starih studenata dođite u termin koji odgovara vašoj grupi.

OBAVEZNO dođite u termin kom pripadate.

[E2] Rezultati testa T12 održanog u petak, 02.11.2018. u 14:00

Programski jezici i strukture podataka - 3. Novembar 2018

Uvid u radove će se održati u utorak 06.11.2018. u 10:00 - JUG-215.
Sva dodatna pitanja pošaljite na e-mail: andjelovski.olja@uns.ac.rs

[PSI] Rezultati testa T12 održanog u sredu, 31.10.2018. u 18:00

Programski jezici i strukture podataka - 3. Novembar 2018

Uvid u radove će se održati u terminu sledećih vežbi.

Termini prvog testa iz Programskih prevodilaca

Programski Prevodioci - 2. Novembar 2018

 Prvi test ce biti u terminu vezbi, od 13.11. do 19.11..

Stari studenti ce raditi test 1 zajedno sa prvim kolokvijumom. Termin kolokvijuma i testa ce biti objavljen oko 20.11. 

Termin nadoknade iz Programskih prevodilaca za grupe ponedeljkom na PSI smeru

Programski Prevodioci - 2. Novembar 2018

 Termin nadoknade za grupe ponedeljkom ce biti u sledecim terminima:

SREDA 7.11. MI A2-1
14:30 - 16:00 grupe 2,5
16:00 - 17:30 grupe 1,4

PETAK 9.11. MI A2-3
16:00 - 17:30 grupe 3,6

[E2] Rezultati testa T12 održanog u cetvrtak, 1.11.2018. u 14:00

Programski jezici i strukture podataka - 1. Novembar 2018

Uvid u radove će se održati u subotu 03.11.2018. od 10:00 do 11:15 - MI A2-1.
Sva dodatna pitanja pošaljite na e-mail-ove:
ilijagrbic@uns.ac.rs
olja.hrnjakovic@uns.ac.rs

Zaboravljeni lični dokumenti posle ispita, učionice MIA2-1, MIA2-3

Obaveštenja - 1. Novembar 2018

Sledeći studenti su zaboravili lične dokumente (indekse, lične karte ili studentske kartice) u učionicama MIA2-1 i MIA2-3:
Stefan Despotović - studentska kartica
Manidć Veljko - Lična karta
Jecković Nenad - Lična karta
Marinković Srđan - Lična karta
Bedov Nebojša - Lična karta
RA181-2018 Nikola Vlaškalin
pr169-2017 Milnović Duška
ra199-2017 Vasilije Božović

Crni sat

Molimo studente da pokupe svoje lične dokumente u administratorskoj prostoriji MIA2-0 svakog radnog dana od 07:00 - 21:00 časova.

Vežbe (Paralelni i distribuirani algoritmi i strukture podataka) se odlažu

Paralelni i distribuirani algoritmi i strukture podataka - 1. Novembar 2018

Zbog bolesti predavača, vežbe iz predmeta Paralelni i distribuirani algoritmi i strukture podataka se neće održati u četvrtak 1.11.2018. Obaveštenje o terminu nadoknade vežbi će biti postavljeno na ACS.

[E2] Rezultati testa T12 održanog u sredu, 31.10.2018. u 10:30

Programski jezici i strukture podataka - 1. Novembar 2018

Uvid u radove će se održati u petak 02.11.2018. u 13:00 - MI A2-3.
Sva dodatna pitanja pošaljite na e-mail: andjelovski.olja@uns.ac.rs

Priprema za Test1

Arhitektura računara SIIT - 30. Oktobar 2018

Sledeće sedmice će u terminima vežbi biti održan Test1. Zadatak za pripremu za Test1 je objavljena u repozitorijumu. Potrebno je uraditi zadatak i rešenje (u papirnom obliku) doneti na Test. Na test poneti indeks ili ličnu kartu.
Studenti koji ponovo slušaju predmet se mole da dođu u termin ponedeljak (05.11.) u 20h u laboratoriju MI A2-3. 

Radni kalendar za Programske prevodioce

Programski Prevodioci - 29. Oktobar 2018

Радне суботе - надокнаде за седму групу

Baze podataka 2 - 29. Oktobar 2018

Обавештавају се студенти седме групе да ће се:
10.11 од 10:30 до 12:00 у МИ А2-2 и 
22.12 од 10:30 до 12:00 у МИ А2-2 
одржати две надокнаде вежби из предмета "Базе података 2".

Та два термина су уведена ради усклађивања темпа држања наставе са осталим групама, зато што група понедељком има два нерадна понедељка више од осталих, конкретно 12.11 и 31.12. 

Termin nadoknade iz Programskih prevodilaca za grupe ponedeljkom na RA smeru

Programski Prevodioci - 29. Oktobar 2018

Termin nadoknade prve nedelje za grupe ponedeljkom ce biti u sredu 7.11. u MI A2-3 u terminima:

grupe 3,4 : 9:00 - 10:30
grupe 5,6 : 10:30 - 12:00

Termin nadoknade dana 12.11. (za grupe ponedeljkom, RA smer) ce biti u sredu 21.11. MI A2-3 u terminima:

grupe 5,6 : 10:00 - 11:30
grupe 3,4 : 11:30 - 13:00