Obavestenje o prisustvu na T34

23. April 2013

Obavestavaju se studenti predmeta Operativni sistemi da ce se na T34 u grupe primati samo oni koji su prijavljeni u datoj grupi, ili su izvrsili zamenu sa kolegom iz druge grupe. Iz ovog razloga dobronamerna preporuka je da svako dodje u svoju grupu ili u grupu gde se zamenio.

Na ovaj nacin zalimo da izbegnemo situaciju sa T12 da u grupu subotom dodje 50 studenata (posto su cekali zadnji termin da rade T12). Ukoliko se tako nesto desi, NECE biti organizovan poseban termin za T34 za studente koji nisu dosli u svoje grupe i nisu izvrsili zamenu jer ste unapred obavesteni da svako dolazi u svoju grupu, a ako se ispostuje dolazak u svoju grupu nece biti ni biti potrebe za bilo kakvim dodatnim terminima.