Obaveštenje za grupu ponedeljkom od 10:30h

26. Maj 2015

Mole se studenti iz grupe ponedeljkom od 10:30h, da se jave asistentu Bogdanu Satariću na mejl i da potvrde svoj dolazak na PP. U grupu ponedeljkom od 10:30h u zadnjem terminu vežbi nije došao ni jedan student i organizovanje PP za 1-5 studenata nema smisla. Samo oni studenti iz te grupe koji mi se jave na mejl do srede u podne, biće uzeti u obzir za PP!

Takođe napomena da pravo da mi se jave imaju samo studenti iz te grupe (ponedeljak 10:30h) ili studenti koji su našli direktnu zamenu sa nekim drugim iz druge grupe. Studenti iz drugih grupa bez zamene, nemaju prava da se javljaju.

Ukoliko mi se javi dovoljno mali broj studenata iz te grupe, oni će najverovatnije biti prebačeni da rade PP u terminu grupe sredom od 7h ili u neki drugi termin gde ima mesta.