Popravni zadatak

15. Januar 2016

Na ispit iz Programskih jezika i struktura podataka mogu da izlaze samo studenti koji imaju 30 ili više poena iz predispitnih obaveza. Podrazumeva se da su studentima sa manje od 30 poena iz predispitnih obaveza poeni sa parcijalnih i integralnog ispita nevažeći.
Studentima koji imaju manje od 30 poena (bez poena na popravnom) sa predispitnih obaveza se daje mogućnost da, umesto izlaska na popravni (ako su već radili popravni poništavaju ga), kod kuće urade zadatak koji je dat u prilogu, čime poništavaju predmetni projekat. Na ovaj način oni mogu dobiti maksimalno broj poena koji im nedostaje do 30 poena. Termin za pregledanje SAMOSTALNO urađenih zadataka jeste 21.01 u 17h u MI A2-3. U pomenutom terminu (i samo u tom terminu) studenti treba da lično donesu ispravno urađen zadatak u elektronskom obliku i pokažu da su ga samostalno uradili.

TPU29.pdf41.9 KB