Zadatak za Kućni Projekat

17. Maj 2016

Na repozitorijum je postavljen zadatak za KP. Nalazi se u folderu testovi/KP. U okviru foldera se nalazi tekst zadatka i kostur zadatka sa testnim primerima kako bi ste lakše testirali svoje rešenje.

U prilogu ove vesti nalazi se spisak studenata koji mogu da izađu na KP. Svako ko izađe na KP potpisuje se na spisak u trenutku odbrane KP čime povrđuje da je odustao od izlaska na PP i Popravni. Ko ne izađe na KP smatraće se da je odustao od KP i da će izaći na PP i eventualno na popravni.

Odbrana KP organizovaće se u utorak 24.05.2016. u 10h u kancelariji JUG107, pri čemu će grupu studenata sa rednim brojevima 1-25 pregledati Bogdan Satarić, grupu sa rednim brojevima od 26-52 će pregledati Gorana Gojić a grupu sa rednim brojem od 53-76 će pregledati Aleksandar Andrejević.

Odbrana će biti organizovana SAMO u ovom terminu i neće biti moguća naknadna predaja radova!

Od studenata se očekuje da donesu rešenje na USB-u i da pokažu da su ga samostalno uradili.

SpisakZaKP.pdf40.82 KB