Prijava za popravni

8. Jun 2016

Popravni na predmetu Operativni sistemi će se održati u subotu 11.06.2016. sa početkom u 15:00h. Mesto održavanja će biti naknadno objavljeno.

Studenti koji žele da izađu na popravni treba da dođu u četvrtak 09.06.2016. u 20:00h ispred laboratorije JUG 111. Uslov za izlazak na popravni je 30 ili više poena sa predispitnih obaveza i opravdan razlog, koji će se saopštiti komisiji zaduženoj za organizaciju popravnog. Na popravni ne mogu izlaziti studenti koji su radili Kućni projekat. Studenti takođe treba da odaberu predispitnu obavezu koju bi poništili.

Komisija će do petka 10.06.2016. do 10:00h objaviti spisak studenata koji su pozvani na popravni, sa tačnim mestom polaganja. Za zadatke urađene na popravnom zahtevaće se da kompajliranje prolazi bez grešaka. Izlazak na popravni test znači automatsko poništavanja poena odabrane predispitne obaveze, nakon čega poeni sa popravnog zamenjuju poene poništene obaveze.

U prilogu se nalazi spisak studenata sa poenima iz predispitnih obaveza.

SpisakPredispitneObaveze2.pdf70.46 KB