Pravila vezana za ispit iz Programskih prevodilaca

29. Januar 2018

Ukoliko ste zadovoljni poenima sa predroka, potrebno je da prijavite ispit u januarskom (ili nekom sledecem roku) da bi ocena mogla da se prosledi studentskoj sluzbi.
Ukoliko niste zadovoljni poenima sa predroka, njih (samo njih) mozete ponistiti tako sto cete uputiti mail sa zahtevom za ponistenje tih poena, a zatim izaci u redovnom ispitnom roku.

Ponistavanje poena mailom vazi samo za predrok. Sve ostale ispite ponistavate u studentsoj sluzbi.
Kada izlazite na ispit u redovnom roku, potrebno je da prijavite ispit.

Ukoliko imate vise od 50 poena (sto gradi neku ocenu) i prijavite ispit (bilo koji) a ne izadjete u tom roku, morate me obavestiti ako necete izaci na ispit, jer kada dobijem spisak sa vasim imenom, ja pretpostavljam da ste prijavili ispit da biste upisali ocenu!