Rezultati testa T12

28. Mart 2019

Priložen je spisak svih studenata, u svim smerovima i nastavnim grupama, sa rezultatima testa T12.

Uvid u radove je obavljen u svim grupama, izuzev nadoknadnog termina (u kojem su studenti koji su predmet slušali prethodnih godina). Ukoliko niste imali priliku da vidite svoj rad do sada, molim vas, obratite se asistentu koji vam drži vežbe.

Kod nekoliko studenata koji su polagali nadoknadu i dalje postoji problem sa statusom. Pošto nisu na zvaničnom spisku studentske službe, ti studenti nisu mogli biti uključeni u ovaj spisak. Pozivamo te studente da dođu na uvid u radove kako bi videli svoj učinak na testu a njihov status ćemo utvrditi u predstojećim danima. Tek nakon toga moći ćemo zvanično da unesemo bodove u evidenciju na ispitu.

Samo za studente koji su polagali nadoknadu (studenti koji su slušali predmet u prethodnim godinama), uvid u radove će biti u sledećim terminima:

• Petak, 16:30 - 19:45h, JUG-111 (Jugodrvo)
  • Utorak od 9h, JUG-107 (Jugodrvo)

Termini za uvid su ravnopravni, možete doći kada vam više odgovara. Pre dolaska obavezno se najaviti na email: jelena.jankovic at uns.ac.rs

SpisakTest12.pdf60.09 KB