Rezultati testa T34

14. Maj 2019

Priložen je spisak svih studenata, u svim smerovima i nastavnim grupama, sa rezultatima testa T34. Kolona "Test34" prikazuje učinak ostvaren na testu T34. Kolona "Poeni" predstavlja ukupan broj poena ostvaren na predispitnim obavezama (T12+T34).
Uvid u radove je obavljen u većini grupa, izuzev nadoknadnog termina (u kojem su studenti koji su predmet slušali prethodnih godina). Ukoliko niste imali priliku da vidite svoj rad do sada, molim vas, obratite se asistentu koji vam drži vežbe.
Kod nekoliko studenata koji su polagali nadoknadu i dalje postoji problem sa statusom. Ukoliko niste na spisku a imate informaciju sa studentske službe da imate pravo da polažete operativne sisteme kolokvijumima, molim vas, javite mi se na email mgornik (at) uns.ac.rs.
Samo za studente koji su polagali nadoknadu (studenti koji su slušali predmet u prethodnim godinama), uvid u radove će biti u sledećim terminima:

• Sreda u 10:30, JUG-111 (Jugodrvo)
  • Petak u 16:30, JUG-111 (Jugodrvo)

Termini za uvid su ravnopravni, možete doći kada vam više odgovara. Pre dolaska obavezno se najaviti na email: jelena.jankovic at uns.ac.rs

SpisakTestT34.pdf62.17 KB