Domaći zadatak, SOV i kalendar do kraja semestra

14. Maj 2019

Ova vest sadrži datume i najave koje se odnose na studente svih grupa, uključujući i studente koji su slušali predmet u prethodnim godinama.

Domaći zadatak

Domaći zadatak biće objavljen na ACS sajtu 25. maja (subota), zajedno sa spiskom studenata koji zadovoljavaju uslove potrebne da mogu da polažu predispitne obaveze putem domaćeg zadatka. U sklopu ove objave biće objašnjenja i procedura prijave za DZ. Studenti imaju nedelju dana za izradu DZ, kod kuće. Potom će, 1. juna (subota) biti obavljen pregled/odbrana DZ, za šta je neophodno da studenti koji polažu tu vrstu obaveze prisustvuju odbrani.  Studenti koji se prijave za DZ ne izlaze na test SOV.

Studenti koji su slušali operativne sisteme u prethodnim godinama i sada polažu ispit u nadoknadnim terminima takođe imaju mogućnost da se prijave za DZ (i za njih važe isti datumi koji su gore navedeni).

Test SOV

U posebnoj vesti je najavljeno da će grupe koje imaju vežbe sredom jednu sredu (22. maj) propustiti i onda nadoknaditi na kraju semestra. Tako da će se sve grupe usaglasiti u pogledu gradiva i obaveza počevši sa ponedeljkom, 27. maja. U toku te nedelje se izrađuje DZ (ko se odluči da polaže na taj način) i radi se poslednji termin vežbi.

U prvoj nedelji juna se radi test SOV.

• Grupe koje vežbe imaju ponedeljkom SOV rade 3. juna.
  • Grupe koje vežbe imaju sredom SOV rade 5. juna.
  • Grupe koje imaju vežbe petkom SOV rade 7. juna.
  • Studenti koji su u prethodnim godinama slušali predmet polažu SOV u nadoknadnom terminu 4. juna, u 15h u MIA2-3.

Drugi parcijalni ispit I2

Drugi parcijelni ispit će se raditi u drugoj nedelji juna.

• Grupe koje imaju vežbe ponedeljkom rade I2 10. juna (po izmenjenoj satnici, biće objavljena).
  • Grupe koje imaju vežbe petkom rade I2 11. juna (po redovnom rasporedu za petak).
  • Grupe koje imaju vežbe sredom rade I2 12. juna (po izmenjenoj satnici, biće objavljena).
  • Studenti koji su u prethodnim godinama slušali predmet polažu I2 u nadoknadnom terminu 10. juna, u 11:50h u JUG-111.