Domaći zadatak

25. Maj 2019

U prilogu ove vesti su:

• Spisak studenata koji imaju mogućnost da se prijave za domaći zadatak.
  • Tekst i postavka domaćeg zadatka u vidu Code::Blocks projekta.

Domaći zadatak nije obavezan - studenti imaju priliku da se odluče između domaćeg zadatka i testa SOV. Ukoliko se odluče za domaći zadatak, mogu da ga rešavaju kod kuće sledećih nedelju dana. Na odbranu se dolazi 1. juna (subota) u odgovarajućem terminu (to će biti naknadno objavljeno).

Ukoliko student uspešno uradi i odbrani zadatak, dobija ukupno 30 bodova iz predispitnih obaveza, čime su predispitne obaveze uspešno završene. Odbrana zadatka podrazumeva da student može da objasni svoje rešenje i eventualno napravi sitne izmene u kodu.

Studenti koji se odluče da polažu predispitne obaveze putem domaćeg zadatka u obavezi su da se prijave asistenu Mariji Kukić na email marijakukic (at) uns.ac.rs, do kraja dana u sredu, 29. maja. U prijavi samo treba navesti ime, prezime i broj indeksa (ne šalje se rešenje zadatka).

Prijavom za domaći zadatak student se izjasnio da predispitne obaveze polaže putem domaćeg zadatka i nema potrebu niti mogućnost da izlazi na test SOV.

Zadatak se donosi na odbranu na:
1) sopstvenom laptopu ili
2) USB fleš memoriji ili
3) poslati unapred email-om Mariji (ako zadatak šaljete email-om, rok za slanje je petak u podne).

Ukoliko imate dodatnih pitanja, obratite se Mariji Kukić ili Milanu Gorniku (mgornik (at) uns.ac.rs).

DZ-2019.zip50.75 KB
SpisakPravoDZ.pdf34.16 KB