Spisak ocena i spisak studenta za integralni ispit

15. Jun 2019

Uz ovu objavu zakačena su dva dokumenta: ocene.pdf i ZaIspit.pdf.

Ocene.pdf - sadrži spisak studenata koji su položili ispit i koji imaju pravo da upišu ocenu. U nastavku ćemo navesti najčešća pitanja koja imaju studenti koji su ostvarili pravo na ocenu (studenti sa prethodnog spiska):

Ukoliko želite da upišete ocenu

Kada želi da upiše ocenu, student treba da prijavi ispit kako bi ocena prošla do studentske službe. U posebnoj vesti će biti objavljeno vreme i mesto upisa ocene.

Ukoliko želite da popravite ocenu

Ukoliko student nije zadovoljan ocenom, može da polaže integralni ispit (naravno, ukoliko već nema maksimum poena iz ispitnih obaveza) kako bi popravio ocenu. Voditi računa o tome da se izlaskom na integralni ispit brišu do tada ostvareni poeni na parcijalnim ispitima, odnosno, na prethodno polaganim integralnim ispitima, tako da ponovno polaganje nosi određeni rizik sa sobom.

ZaIspit.pdf - sadrži spisak studenata koji su položili predispitne obaveze i koji treba da ostvare preostale uslove kako bi položili ceo ispit i dobili ocenu. Ti preostali uslovi su sledeći:

• 10 ili više poena ostvarenih na integralnom ispitu
  • 51 poen ili više za zbir predispitnih i ispitnih poena

Ovi preostali uslovi se mogu ostvariti polaganjem integralnog ispita.

ZaIspit.pdf49.29 KB
Ocene.pdf44.68 KB