Ispit u avgustovskom roku

29. Avgust 2019

Ispit iz operativnih sistema, u avgustovskom ispitnom roku, biće održan 30. avgusta, u petak, u 12h, u MIA2-1 i MIA2-3 (zgrada Mašinskog Instituta). Molimo sve studente koji žele da polažu da dođu u tom terminu. Ako bude veći broj studenata, može se desiti da bude nekoliko polaganja zaredom, pa budite strpljivi, može da se desi da morate sačekati neki od termina nakon 12h.

Da biste polagali ispit, nije potrebno da ispit bude prijavljen, već samo da budete na spisku studenata koji su dobili ocenu ili koji treba da polažu integralni ispit, jer još nemaju zaključnu ocenu (dva spiska objavljena u prethodnim obaveštenjima na ACS sajtu).

Nakon polaganja integralnog ispita biće organizovan i upis ocena, tako da - ako želite da upišete ocenu, sačekajte dok se završi polaganje ispita i nakon toga možete upisati ocenu.