Domaći zadatak

17. Decembar 2019

U prilogu se nalazi zadatak koji je moguće uraditi kod kuće. Pravo za izradu ovog zadatka imaju svi koji su prikupili između 15 i 35 poena na predispitnim obavezama. Moguće je raditi ili ovaj zadatak ili popravljati neku od predispitnih obaveza, nikako oba.

Ko se odluči za domaći zadatak u terminu odbrane donosi kompletno urađen i ispravan zadatak u elektronskoj formi, kada se utvrdi ispravnost zadatka (na računaru u laboratoriji), pristupa se odbrani. Student koji bude uspešno odbranio zadatak osvaja razliku bodova koja mu fali da ostvari uslov na predispitnim obavezama (36 - trenutno stanje).

Odbrana se vrši u 13. terminu vežbi za Vašu grupu, tj. 14. nedelji nastave po FTN kalendaru. Spisak studenata koji ispunjavaju uslov za domaći zadatak će biti objavljen u naknadnoj vesti.

domaci-zadatak.pdf100.46 KB