Domaći zadatak DSOV

21. Maj 2020

U sredu 27.05.2020. u 8:00 do 10:00 sati održaće se domaći zadatak DSOV. Namenjen je svim studentima koji slušaju predmet i studentima koji su prijavili polaganje preko kolokvijuma. Test se radi kod kuće na platformi po izboru a izvorni kod rešenja predaje preko SOVA platforme svako u svojoj grupi i kod svog asistenta (stari studenti u grupu kod asistenta Aleksandra Vasiljevića). Zadatak dobijate od svog asistenta u 8 sati, radi se do 10 sati a predavanje radova (na način kako ste utvrdili sa asistentom na konsultacijama) će biti od 10 do 10:30.Domaći DSOV pokriva gradivo testa SOV, kako se vežba ove nedelje sa asistentima na konsultacijama. Na domaćem se može osvojiti maksimalno 30 uslovnih poena koji mogu u oređenom procentu postati poeni tek nakon verifikacije uživo koja će biti naknadno najavljena pred kraj semestra.