[EE] [EM] [MR] Važno obaveštenje [PREDISPITNE OBAVEZE]

25. Maj 2020

U četvrtak 4.6.2020. godine, biće održano POLAGANJE REDISPITNIH obaveza za studente koji polažu predmet Objektno orijentisano programiranje školske 2019/20. godine preko kolokvijuma.

Na predispitnim obavezama, studenti će raditi jedan zadatak koji će objediniti celokupno gradivo i koji nosi maksimalno 70 poena. Samo polaganje će biti održano u kompjuterskim učionicama fakulteta u trajanju od 3 školska časa (3x45min => 2 sata i 15 minuta ukupno).

Stariji student koji žele da polažu Objektno orijentisano programiranje putem kolokvijuma, moraju se prethodno prijaviti studentskoj službi za ponovno polaganje preko kolokvijuma. Rok za prijavu starih studenata je 1.6.2020. godine.
Predispitne obaveze za stare studente će isto biti održane 4.6.2020. godine.

Tačan raspored (ko će kada raditi - i redovni i stari studenti) će biti objavljen par dana pre (najverovatnije do 2.6.).

Ukoliko imate nekih pitanja, javite se glavnom asistentu Aleksandru Manasijeviću na mejl aleksandarmanasijevic@uns.ac.rs .