Popravni - Domaći - Drugostepena verifikacija

4. Jun 2020

Popravni zadatak. Popravni mogu da rade studenti koji su osvojili verifikovane bodove (važi i za stare  studente). Radi se jedan zadatak u laboratoriji i bodovi sa njega mogu zameniti verifikovane bodove sa DT1234 ili DSOV, nikako oba. Termini izrade će biti objavljivani po grupama kako dobijamo laboratorijske termine. Molim vas da se prijavite na spisak (najkasnije do ponedeljka 12 sati) za popravni (link će biti objavljen na SOVA), kako bismo mogli da organizujemo grupe.
Domaći zadatak. U prilogu se nalazi Domaći zadatak koji je moguće uraditi kod kuće. Pravo za izradu ovog zadatka imaju svi koji su prikupili manje od 36 poena na DT1234 i DSOV ukupno (važi i za stare  studente). Uspešnom odbranom ovog zadatka osvajaju se bodovi do maksimalno 36 bodova ukupno.
Moguće je raditi ili ovaj zadatak ili popravljati neku od predispitnih obaveza, nikako oba. Termini odbrane domaćeg zadatka će biti objavljivani po grupama kako dobijamo laboratorijske termine. Molim vas da se prijavite na spisak (najkasnije do ponedeljka 12 sati) za Domaći (link će biti objavljen na SOVA), kako bismo mogli da organizujemo grupe.
Drugostepena verifikacija. Drugostepena verifikacija namenjena je studentima koji nisu prošli u prvom krugu verifikacije (važi i za stare  studente). U terminu domaćeg zadatka možete braniti svoje zadatke (DT1234 i DSOV) za maksimalno 36 bodova ili se odlučiti za izradu Domaćeg zadatka (tekst u prilogu ove poruke). Prilikom prijave naznačite za koju ste se opciju odlučili.
Napomena:
Ko se odluči za domaći zadatak ili drugostepenu verifikaciju u terminu odbrane donosi kompletno urađen i ispravan zadatak u elektronskoj formi. Kada se utvrdi ispravnost zadatka (na računaru u laboratoriji), pristupa se odbrani.

DomaciEE_0_0.pdf100.46 KB