Test SOV za sve studente i nadoknadni T1234 za studente koji nisu bili u mogućnosti da polažu

23. Maj 2021

Test SOV rade studenti koji u ovom semestru slušaju "Programske jezike i strukture podataka" ili su prijavili ponovno slušanje ili polaganje preko kolkovijuma. Test će se raditi 29. i 30. maja tokom celog dana u više termina, u skladu sa epidemiološkim merama. Vodite računa da izaberete termin koji se ne preklapa sa proverama iz drugih predmeta. Prijavljivanje za termin počinje u ponedeljak 24. maja i trajaće do četvrtka 27. maja, u 12 sati.

Test obuhvata gradivo koje je pređeno zaključno sa proteklom nedeljom. Za stare studente to je gradivo testa SOV.

Test SOV možete raditi bez obzira da li ste radili test T1234.

Za Studente koji nisu bili u mogućnosti da rade test T1234, biće organizovana nadoknadna grupa prvog (29.05.) dana.  Ko nije radio T1234 može prijaviti i SOV i nadoknadu T1234.

Za studente koji nisu u mogućnosti da rade u ovom terminu, će biti organizovan dodatni popravni termin.