[EE][EM] [Stari studenti] Raspored za kolokvijum 12.06.

8. Jun 2021

Popravni kolokvijum za studente EM smera, LC kolokvijum kao i popravni kolokvijumi studenata koji su kolokvijum radili u nedelju 30.05. biće održan 12.06.2021.

Raspored studenata za popravni kolokvijum je u prilogu.

Ukoliko ste primetili neku nepravilnosti ili ukoliko vam termin ne odgovara, možete pronaći zamenu i o tome obavestiti glavnu asistentkinju Oliveru Hrnjaković.
Kolokvijum traje 2h i nosi 70 poena. LC traje 1h 30 minuta i nosi 36 poena. Da bi kolokvijum bio pregledan program mora da se kompajlira, a da bi se metode pregledale, moraju biti pozvane u main funkciji. U toku trajanja kolokvijuma obavezno je nošenje zaštitne maske i održavanje distance od 2m u odnosu na ostale studente i asistente.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja obratite se na mail: olja.hrnjakovic@uns.ac.rs ili na Teams.

Popravni_12.06..pdf491.02 KB