[E2] [EE] [II] [PSI] Upis ocena i usmeni ispit u julskom roku

14. Jul 2021

Upis ocena će se održati u subotu 17.07.2021. Ovih dana ćete na sajtu dobiti informaciju o sali u kojoj će biti izvršen upis.

Da biste upisali ocenu morate imati prijavljen ispit u ovom roku.
U indekse obavezno upišite pun naziv predmeta i datum ispita, a nemojte upisivati poene i ocenu.
Datumi ispita su:
- za EE/EM smer: 05.07.2021.
- za RA smer: 09.07.2021.
- za IN i PSI smer: 13.07.2021.

Studenti koji samo upisuju ocenu i ne izlaze na usmeni treba da donesu indekse u 09h. Ne morate dolaziti lično, možete poslati svoj indeks po nekome. Nemojte se zadržavati na fakultetu. Indeksi će biti gotovi za oko 1h i možete ih ili tada preuzeti u učionici u kojoj bude upis ili posle toga na šalterima studentske službe.

Studenti koji izlaze na usmeni treba da dođu sa indeksima u 09:30h. Javite se dežurnim asistentima da ste došli zbog usmenog. Na ovaj način imate mogućnost da osvojite još maksimalno 3 poena i na taj način povećate ocenu.

VAŽNO
: Na usmeni izađite samo ako ste sigurni da hoćete da upišete ocenu. Na usmeni je moguće izaći samo jednom i ako ne osvojite dodatne poene podrazumeva se da upisujete sadašnju ocenu.

Eventualna pitanja slati Oliveri Hrnjaković.