[BP1 PSI] Z4 - uputstva za projekat i kontrolnu tačku

18. Januar 2022

Obaveštavaju se studenti da će tekst projekta Z4 dobiti u četvrtak 20. januara od 8č. Redovni studenti će zadatak dobiti na MSTeams platformi, dok će za stare studente biti dostupan na ACS sajtu, u repozitorijumu predmeta za vežbe. Grupe koje su prošli put imale problema sa pristupom zadatku u okviru MSTeams platforme će takođe dobiti zadatak preko ACS sajta.

Projekat je podeljen u dva dela:
- deo koji je neophodno dovršiti u sklopu kontrolne tačke (nosi 80% poena) i
- deo koji je neophodno dovršiti do finalne odbrane projekta (nosi 20% poena).

Deo koji je neophodno dovršiti u sklopu kontrolne tačke neophodno je poslati na mejl asistentu nadležnom za grupu najkasnije do termina u petak, 21. januara u 14č. Projekat se šalje u vidu ZIP arhive, imenovane po sledećem principu:  Z4_Grupa_brIndeksa_ImeIPrezime.

Studenti koji ponovo slušaju predmet bi svoje rešenje trebalo da pošalju na mejl asistentu Aleksandru Jeremiću.