[SBP] Predrok - datum održavanja i način prijave

19. Jun 2022

Obaveštavaju se studenti da će predrok će biti održan u prvom ispitnom roku u terminu ispita.

Za izlazak na predrok se mogu prijaviti samo studenti koji su osvojili makar 36 poena na predispitnim obavezama. Za prijavljivanje za izlazak na predrok potrebno je prijaviti se za izlazak na ispit na Studentskoj službi.

Studenti koji žele da izađu na redovan usmeni u prvom ispitnom roku treba da se prijave za izlazak na ispit na Studentskoj službi, i uz to da pošalju mejl profesoru Dimitrieskom.

Predrok podrazumeva pismeno polaganje celokupne teorije po principu predmetnog zadatka i nosi maksimalno 20 bodova ili najviše ocenu 8. Osvojeni bodovi važe samo ukoliko se u tom roku i upiše ocena - u protivnom se osvojeni bodovi na predroku u potpunosti brišu.