[UIFI] Konsultacije

18. Oktobar 2022

Poštovane kolege, pošto je bilo više pitanja za pomoć oko instalacije neophodnog softvera za vježbe organizovaćemo grupne konsultacije na kojima ćemo vam pomoći da instalirate sve što je neophodno.

Konsultacije će biti održane u petak (21.10) u kancelariji NTP 308L u 19:15. Molimo sve studente da se jave svom asistentu i da potvrde dolazak da bismo imali uvid u broj studenata. Takođe, molimo sve studente koji žele da koriste virtuelnu mašinu koju smo pripremili da istu preuzmu na svoj računar prije konsultacija. Potrebno je 50GB slobodnog prostora da imate na vašem računaru da biste mogli pokrenuti virtuelnu mašinu.

Napomena:

• Konsultacije ovog tipa u vezi instalacije softvera više neće biti organizovane.
  • NTP - Naučno-Tehnološki Park

Milica Vučinić - vumilicaamm@gmail.com