[ЕЕ][РА][ПСИ][Стари студенти] Усмени и упис оцена у априлском року

26. April 2023

Упис оцена из предмета Објектно оријентисано програмирање ће се одржати у четвртак 27.4.2023. у учионици 206 на ФТН-у.
Да бисте уписали оцену морате имати пријављен испит у овом року. У индексе обавезно упишите пун назив предмета и датум испита, а немојте уписивати поене и оцену. Датуми испита су:

ЕЕ смер: 25.4.2023.
РА смер: 26.4.2023.
ПСИ смер: 27.4.2023.

Студенти који само уписују оцену и не излазе на усмени треба да донесу индексе у 17:30.

Студенти који излазе на усмени треба да дођу са индексима у 18:00. Сви студенти који планирају да изађу на усмени морају да се јаве дежурним асистентима.

Студенти који само уписују оцену не морају долазити на упис лично, могу послати свој индекс по некоме. Индекси ће бити готови за око сат времена и тада их је могуће преузети у учионици у којој буде упис, а после тога ће бити остављени на шалтерима студентске службе/код ФТН портира.

ВАЖНО:
На усмени изађите само ако сте сигурни да хоћете да упишете оцену. На усмени је могуће изаћи само једном и ако не освојите додатне поене подразумева се да уписујете садашњу оцену.

Евентуална питања слати Маријани Матковски.