[SBP] Predrok i popravni termin predmetnog zadatka

7. Jun 2023

Obaveštavaju se studenti da će predrok i popravni termin predmetnog zadatka biti održan u junskom roku (junsko-julski rok 1) u terminu ispita.

Za izlazak na predrok ili popravni termin predmetnog zadatka je potrebno upisati se u tabelu na dnu obaveštenja.  Za prijavljivanje za izlazak na predrok i popravni termin predmetnog zadatka potrebno je prijaviti ispit na Studentskoj službi u junsko-julskom roku 1.

Svi studenti koji su osvojili manje od 36 poena na predispitnim obavezama mogu se prijaviti samo za popravni termin predmetnog zadatka.

Za izlazak na predrok se mogu prijaviti samo studenti koji su osvojili 36 ili više poena na predispitnim obavezama. Na predroku je moguće osvojiti maksimalno 20 poena ili ocenu 9. Osvojeni poeni važe samo ukoliko se u tom roku i upiše ocena.

>> Tabela za prijavu <<

Napomena:

• Informacije o usmenom ispitu nalaze se u obaveštenju na linku.