[АНИ][ЕЕ][РА][ПСИ] Распоред поновног полагања предиспитних обавеза

19. Avgust 2023

Поновно полагање предиспитних обавеза из предмета Објектно оријентисано програмирање за студенте који су пријавили исто на студентској служби одржаће се у уторак 29.8.2023. и среду 30.8.2023. према распореду који се налази у прилогу.

Е2, ПСИ

• На поновном полагању ће се радити два задатка која обухватају целокупно градиво предмета, први Ц++ и други Јава. Оба задатка добијате истовремено и сами одлучујете којим редом желите да их радите. Време расположиво за израду задатака је 3 сата.

ЕЕ, АНИ

• На поновном полагању ће се радити један задатка која обухватају целокупно градиво предмета. Време расположиво за израду задатка је 3 сата.

На полагање је обавезно понети неки лични документ са сликом.

Обавезно два дана и дан пре полагања проверити да није дошло до померања сатнице.

У случају да сте пријавили поновно полагање на време, а не налазите се на списку, јавити се Маријани Матковски.

Евентуална питања слати Маријани Матковски

Ponovno polaganje predispitnih.pdf48.3 KB