[ОС] Распоред за додатни термин полагања предиспитних обавеза

26. Avgust 2023

Поштоване колегинице и колеге,

У прилогу се налази распоред студената по терминима. Коначан и детаљан распоред ће изаћи у понедељак у вечерњим часовима.

У случају да се НЕ НАЛАЗИТЕ НА СПИСКУ, неопходно је да се у понедељак преподне јавите студентској служби, проф. Вељку Петровићу и асистенту Радовану Туровићу.

У случају да не одговара термин у којем сте, док има места, није неопходно наћи замену за неки други термин, али је пожељно да то урадите свакако. Када се попуне слободна места по терминима, захтеваће се од вас да нађете замену, па је боље да одмах нађете замену. Захтеве за замену шаљете асистенту Радовану Туровићу на radovan.turovic@uns.ac.rs. Када шаљете захтев за замену, студенти који се мењају, један шаље захтев за промену, други студент потврђује замену. Потврду замене ћете добити у одговору.

raspored - ОС - 29 i 30 avg.pdf53.08 KB