[ЕЕ][РА][ПСИ][АНИ][Стари студенти] Усмени и упис оцена у првом септембарском испитном року року

5. Septembar 2023

Упис оцена из предмета Објектно оријентисано програмирање ће се одржати у четвртак 7.9.2023. у учионици 310 на ФТН-у.

Да бисте уписали оцену морате имати пријављен испит у овом року. У индексе обавезно упишите пун назив предмета и датум испита, а немојте уписивати поене и оцену. Датум испита је 3.9.2023.
Студенти који само уписују оцену и не излазе на усмени треба да донесу индексе у 16:15.

Студенти смерова ЕЕ, ПСИ, РА који излазе на усмени треба да дођу са индексима у 16:30 и да се јаве дежурним асистентима.

Студенти који само уписују оцену не морају долазити на упис лично, могу послати свој индекс по некоме. Индекси ће бити готови за око сат времена и тада их је могуће преузети у учионици у којој буде упис, а после тога ће бити остављени на шалтерима студентске службе/код ФТН портира.

ВАЖНО:
На усмени изађите само ако сте сигурни да хоћете да упишете оцену. На усмени је могуће изаћи само једном и ако не освојите додатне поене подразумева се да уписујете садашњу оцену.