[RA][EE][PSI] Raspored za popravni RA i PSI, kao i ponovno polaganje EE

6. Januar 2024

Postovane koleginice i kolege,

U prilogu se nalazi raspored polaganja za popravni zadatak za RA i PSI, kao i za ponovno polaganje predispitnih za E1.

S obzirom da je i dalje radna nedelja (i da smo morali da uskladjujemo termine sa ostalim predmetima), a da smo imali skoro 200 prijavljenih studenata, i da utorkom imamo najveci broj ucionica, ovaj je jedini moguci raspored. U slucaju da vam termin ne odgovara, promenite se sa kolegom i posaljite mejl sa slikama indeksa na lradovic@uns.ac.rs

K1 i K3 se rade 2h, dok K2 2.5h i ponovno polaganje za E1 se radi 3h. Na proveru ponesite licni dokument, bodovi sa kolokvijuma koji ste izabrali da popravljate se brisu.

U slucaju da ne skupite 36 bodova sa predispitnih, imacete jos 2 sanse, jedna u junu i jedna u avgustu.

Srecni praznici!

Raspored za popravni - RASPORED ZA STUDENTE.pdf48.29 KB