[BP1 IN] Zadatak 4 - Organizacija podataka

9. Januar 2024

Poštovani studenti, u prilogu se nalazi spisak studenata po grupama i terminima za polaganje testa iz OP- a za predmet baze podataka 1 na informacionom inženjeringu. Studenti koji ponovo rade zadatak 4 raspoređeni su u poseban termin koji će biti održan u subotu 20.01.2024. u MI A2-3 u periodu 10:00-13:00. Potrebno je da svi studenti provjere da li se nalaze na spisku za polaganje testa i da li su dobro raspoređeni po grupama. Ukoliko postoji bilo kakvo neslaganje potrebno je javiti se asistentu Miroslavu Tomiću na email najkasnije do 14.01.2024.

Napomena:
Studenti koji ponovo rade test treba redovno da prate obavještenje zbog mogućih promjena u rasporedu.
Studenti koji ponovo rade zadatak 4 treba da potvrde prisustvo na izradi zadatka tako što će javiti asistentu Miroslavu Tomiću na email najkasnije do 15.01.2024. ukoliko se ne potvrdi prisustvo smatraće se da ste odustali od izrade.

BP1_IN_OP_Test_Raspored.pdf26.66 KB