[E2] [PSI] [Stari studenti] Rezultati popravnog, uvid u radove i generalno stanje bodova posle svih predispitnih obaveza i otiska

17. Januar 2024

Postovane koleginice i kolege,
>>E2<<

>>PSI<<

EE - ponovno polaganje:
EE 164/2020 23
EE 221/2016 56

Na linkovima se nalazi generalno stanje bodova svih kolokvijuma, kao i popravnog, predroka.. Studenti koji imaju manje od 36 poena imaće još 2 prilike za ispravak - na ponovnim polaganjima u junu ili avgustu (radi se 1 zadatak iz C++, 1 iz Jave i nosi 70 poena - pravila polaganja možete videti na repozitorijumu).

Oni kojima fali od 1 do 3 boda za željenu ocenu (a imaju 36 sa predispitnih), mogu da odu na usmeni kod profesora za vreme upisa ocena.

Uvid u radove za popravni - zakazuju se email porukom:
Utorak od 7h - Aleksandar Manasijević, Olivera Lazić
Utorak 10:30h - Aleksa Stojić
Utorak 14h - Luka Radović,

Četvrtak 7h - Bojana Samardžić
Četvrtak 10:30 h - Milan Stanković

Da bi ocena bila prosleđena službi, morate prijaviti ispit na službi i doći na upis ili poslati indeks po nekome na upis (to je potvrda da ste saglasni da vam se ocena prosledi).

Za eventualna pitanja pisati na lradovic@uns.ac.rs