[UBP] Popravni PZ i predrok

9. Februar 2024

Popravni predmetni zadatak i predrok iz predmeta Uvod u baze podataka biće održani u utorak 13. februara 2024. od 8:00 u prostorijama 204 i 205.

Napomena: nije moguće polagati popravni predmetni zadatak ili predrok ukoliko nije prijavljen ispit u februarskom ispitnom roku.

U prilogu se nalazi raspored studeanta i prostorija koji su studenti prethodno popunili. Potrebno je da studenti provere da li se nalaze na rasporedu. Pitanja u vezi rasporeda studenti mogu poslati asistentu Marku Vještici putem email poruke.

Usmeni deo ispita na predmetu Uvod u baze podataka biće održan 13. februara 2024. u prostoriji NTP 334 prema rasporedu koji će biti naknadno objavljen. U prilogu se nalazi spisak studenata koji su se prijavili za usmeni ispit.

Napomena: nije moguće polagati usmeni ispit ukoliko nije prijavljen u februarskom ispitnom roku.

Raspored studenata - pz i predrok.pdf60.41 KB
Prijavljeni studenti - usmeni ispit.pdf52.23 KB