[OS][T1234] Plan rasporeda

11. April 2024

Poštovane koleginice i kolege,

Kao prilog ovog obaveštenja nalazi se plan rasporeda (po standardnim i dodatnim grupama).

Neophodno je da SVI STUDENTI provere svoj termin. Ovo se lako radi korišćenjem prečice Ctrl+F i ukucavanjem svog broja indeksa.

U prilogu se nalaze planovi za regularne i dodatne grupe. Neki od starih studenata su raspoređeni u već postojeće grupe, a neki u dodatne grupe. Stari studenti koji su zvanično raspoređeni (od strane studentske službe) u postojeće grupe, neophodno je da provere da su u njima i ostali.

Studenti koji su raspoređeni u već postojeće grupe (regular_groups.pdf) treba da provere na zvaničnom rasporedu fakulteta, kada i gde se održava taj termin, i u taj termin da dođu. Studenti koji su raspoređeni u dodatne grupe (additional_groups.pdf), nalaze se u drugoj datoteci, i tamo je specificirano mesto i vreme izrade zadatka.

Ukoliko neko želi da se zameni sa drugim studentom neophodno je da jedan student najavi zamenu, i obavezno, da drugi student potvrdi zamenu. Zamene je moguće najaviti i potvrditi do nedelje, 2024-04-14 11:00:00.

Za zamene i pitanja u vezi sa spiskom obratiti se na mail: branislav.ristic@uns.ac.rs

regular_groups.pdf54.28 KB
additional_groups.pdf29.08 KB