[Elektrijada 2024] Takmičenje iz oblasti - Informatika, Objektno orijentisano programiranje i Algortmi i strukture podataka

12. April 2024

Kvalifikacioni test na osnovu kojeg će biti odlučeno koji studenti idu na takmičenje iz oblasti Informatika, Objektno orijentisano programiranje i oblasti Algoritmi i strukture podataka na ovogodišnju Elektrijadu će se održati u ponedeljak, 15. aprila u jutarnjim časovima u zgradi NTP-a na trećem spratu. Studenti koji se još nisu prijavili kod studentskih predstavnika mogu izvršiti prijavu slanjem mejla na radisic.rade@uns.ac.rs (za prijavu je neophodno poslati ime, prezime, broj telefona, e-mail i oblast za koju se prijavljujete).

Vreme održavanja kvalifikacija je 8 časova za oblasti Informatika (NTP-316) i Objektno orijentisano programiranje (NTP-317), a 8.45 za oblast Algoritmi i strukture podataka (NTP-316).

Na kvalifikacioni test obavezno poneti indeks.