Potpisi i popravni

8. Jun 2015

Svi studenti dobijaju potpis na kraju semestra. Na ispit mogu da izlaze samo studenti koji imaju 30 ili više poena iz predispitnih obaveza. Podrazumeva se da su studentima sa manje od 30 poena iz predispitnih obaveza poeni sa parcijalnih i integralnog ispita nevažeći.

Studentima koji imaju od 15 do 29 poena sa predispitnih obaveza se daje mogućnost da, umesto izlaska na popravni, kod kuće urade zadatak težine predmetnog projekta, čime poništavaju predmetni projekat. Na ovaj način oni mogu dobiti maksimalno broj poena koji im nedostaje do 30 poena. Zadatak za izradu kod kuće, spisak studenata kojima se nudi ta mogućnost, kao i termin za pregled zadataka će biti objavljeni na ACS sajtu. U pomenutom terminu (i samo u tom terminu) studenti treba da lično donesu ispravno urađen zadatak u elektronskom obliku i pokažu da su ga samostalno uradili.

Uslov za izlazak na popravni ostaje neizmenjen (25 ili više poena sa predispitnih obaveza).