Rezultati predmetnog projekta

8. Jun 2015

Na repozitorijumu su postavljeni rezultati predmetnog projekta (SpisakProjekat.pdf). Uvid u radove će se obavljati u terminima vežbi, nakon drugog parcijalnog ispita, kod asistenta koji je pregledao rad (raspored je u fajlu Projekat Uvid.pdf).

Takođe, u terminima vežbi, nakon parcijalnog ispita će biti i prijavljivanje za popravni test koji će biti održan u subotu 13.06.2015. Početak testa će najverovatnije biti posle 13h, a tačno vreme će biti objavljeno u petak nakon što se prijave studenti iz svih grupa i nakon što bude završen uvid u radove za studente svih grupa.

Asistenti zadržavaju pravo da u slučaju otkrivanja nedozvoljenog ponašanja na predmetnom projektu ponište poene onih koji su u tome učestvovali.