Popravni, smerovi RA i PSI

8. Jun 2016

Popravni na predmetu Arhitektura računara će se održati u subotu 11.06.2016. sa početkom u 08:00h. Mesto održavanja će biti naknadno objavljeno.

Studenti koji žele da izađu na popravni treba da dođu u četvrtak 09.06.2016. u 19:30h ispred laboratorije JUG-111. Uslov za izlazak na popravni je 30 ili više poena sa predispitnih obaveza i opravdan razlog, koji će se saopštiti komisiji zaduženoj za organizaciju popravnog (pri čemu, studenti koji su izlazili na kućni projekat ne mogu izlaziti na popravni). Studenti takođe treba da odaberu predispitnu obavezu koju bi poništili. Tekući poeni sa predispitnih obaveza se nalaze u repozitorijumu (SpisakPredispitne.pdf).

Komisija će do petka 10.06.2016. do 10:00h da objavi spisak studenata koji su pozvani na popravni, sa tačnim mestom polaganja. Za zadatke urađene na popravnom zahtevaće se da kompajliranje prolazi bez grešaka, a broj poena će se određivati isključivo prema procentu uspešno obavljenih testova (kako to izgleda, može se pogledati u zadatku za dodatni kućni projekat, koristiće se isti način ocenjivanja). Izlazak na popravni test znači automatsko poništavanje poena odabrane predispitne obaveze, nakon čega poeni sa popravnog zamenjuju poene poništene obaveze.