[PSI] Raspored za polaganje kolokvijuma!

5. Novembar 2016

>>OVDE<< se nalazi raspored studenata po grupama (uključujući i ponavljače i studente koji su izvršili promenu smera).

Kolokvijumi se rade u terminima predviđenim Planom rada (nalazi se u Repozitorijumu predmeta).

OBAVEZNO dođite u termin kom pripadate! Termini po grupama se nalaze na sajtu FTN-a. Ukoliko ne dođete u svoj termin (nego u neki drugi) rizikujete da ostanete bez slobodnog računara za rad samog kolokvijuma i da izgubite priliku da polažete taj kolokvijum.

Ovaj raspored važi za sve kolokvijume u semestru. Ukoliko imate neke molbe oko prebacivanja i menjanja grupa, ili ukoliko vas nema na samom spisku (koji je dat u prilogu), obratite se na vreme asistentu Marku Vasiljeviću putem mail-a.