Objektno programiranje

osnovni podaci

Nastavnici:
Aleksandar Kupusinac sasak(AT)uns.ac.rs


Asistenti:
Marko Vasiljević marko.v(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
po dogovoru (zakazivanje putem e-mail poruke)

Ivan Stojić ivan.stojic(AT)uns.ac.rs

Dunja Vrbaški dunja.vrbaski(AT)uns.ac.rs

Aleksandar Manasijević aleksandarmanasijevic(AT)uns.ac.rs

Marko Tot markotot(AT)uns.ac.rs

Stefan Varajić stfnv(AT)uns.ac.rs

Ilija Grbić ilijagrbic(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
Konsultacije se zakazuju po dogovoru putem mail-a.


Olivera Hrnjaković olja.hrnjakovic(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
 Po dogovoru (putem e-mail poruke)

Milan Stanković milan.s(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
Konsultacije se zakazuju po dogovoru, putem mail-a.

Bojana Samardžić bojana.samardzic(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
Po dogovoru, putem e-mail poruke (kancelarija JUG-107).

[Elektrijada 2019] Prijavljivanje

Objektno programiranje - 6. Mart 2019

Obaveštenje se nalazi u prilogu 

[PSI][IN][Februarski rok] Rezultati ispita i upis ocena

Objektno programiranje - 13. Februar 2019

Rezultate mozete videti:
PSI: >>OVDE<<

[PSI][IN][Februarski rok] Raspored polaganja

Objektno programiranje - 8. Februar 2019

Raspored polaganja ispita za subotu 09.02.2019.:

PSI :
studenti sa brojem indeksa od 1 -  62 rade ispit u 9:00 u MI A2-1
studenti sa brojem indeksa od 63 - 128 rade ispit u 9:00 u MI A2-3
studenti sa brojem indeksa od 129 - 161 rade ispit u 10:00 u MI A2-1

IN:
studenti sa brojem indeksa od 1 - 29 rade ispit u 10:00 u MI A2-1
studenti sa brojem indeksa od 30 - 60 rade ispit u 10:00 u MI A2-3

Eventualna pitanja posaljite asistentu Tot Marku (markotot@uns.ac.rs)

[E2] [Februarski rok] Rezultati ispita i upis ocena

Objektno programiranje - 7. Februar 2019

Rezultate mozete videti >>OVDE<<

[E2] [Februarski rok] Raspored polaganja

Objektno programiranje - 5. Februar 2019

Raspored za polaganje:

Studenti sa brojem indeksa 1-60 polažu ispit u 8:00 - 9:00 u MI A2-1
Studenti sa brojem indeksa 61-130 polažu ispit u 8:00 - 9:00 u MI A2-3
Studenti sa brojem indeksa 131-198 polažu ispit u 9:00 - 10:00 u MI A2-1
Studenti sa brojem indeksa 199-245 polažu ispit u 9:00 - 10:00 u MI A2-3

Izlazak na ispit je moguć samo ukoliko ste prijavili ispit u ovom ispitnom roku.

Termin za upis ocena će biti u petak (8.2.2019.) u 9h u JUG 217

[E2] [PSI] [IN] Konsultacije za otisak

Objektno programiranje - 3. Februar 2019

Grupne konsultacije za otisak će biti organizovane u ponedeljak (04.02.) u 12:30 u JUG 217

[E2] [PSI] [IN] [Januarski rok] Rezultati ispita i upis ocena

Objektno programiranje - 29. Januar 2019

Rezultate mozete videti:
E2: >>OVDE<<
PSI: >>OVDE<<

[PSI] [IN] [Januarski roк] Raspored polaganja

Objektno programiranje - 27. Januar 2019

Raspored za polaganje:

PSI:
Studenti sa brojem indeksa 1-45 polažu ispit u 8:00 - 9:00 u MI A2-1
Studenti sa brojem indeksa 46-90 polažu ispit u 8:00 - 9:00 MI A2-3
Studenti sa brojem indeksa 91-119 polažu ispit u 9:00 - 10:00 u MI A2-1
Studenti sa brojem indeksa 120-170 polažu ispit u 9:00 - 10:00 u MI A2-3

IN:
Studenti sa brojem indeksa 1-26 polažu ispit u 10:00 - 11:00 u MI A2-1
Studenti sa brojem indeksa 27-60 polažu ispit u 10:00 - 11:00 u MI A2-3

Termin za upis ocena će biti naknadno objavljen.

[E2] [Januarski rok] Raspored polaganja

Objektno programiranje - 24. Januar 2019

Raspored možete videti >>OVDE<<

Termin za upis ocena će biti naknadno objavljen

Eventualna pitanja pošaljite asistentu Tot Marku (markotot@uns.ac.rs)

[E2][PSI][IN] Konsultacije za otisak

Objektno programiranje - 23. Januar 2019

Grupne konsultacije za otisak će biti organizovane u četvrtak (24.01.) u 12:30 u JUG 217

[E2][PSI][IN] Rezultati otiska

Objektno programiranje - 22. Januar 2019

Rezultate otisak mozete videti na sledecim adresama:
E2:  >>OVDE<<
PSI : >>OVDE<<

[IN] Rezultati popravnog kolokvijuma

Objektno programiranje - 21. Januar 2019

 Rezultate mozete pogledati >>OVDE<<
 
Termini uvida u radove su:
 
Utorak K1 i K3- u utorak (22.01.) u 9:15 u JUG 107
Utorak K2 - u utorak (22.01.) u 19h u JUG 107
Utorak LC - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217
 
Cetvrtak K1 - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217

[PSI] Rezultati popravnog kolokvijuma

Objektno programiranje - 21. Januar 2019

 Rezultate mozete pogledati >>OVDE<<
 
Termini uvida u radove su:
 
Utorak K1 i K3 - u utorak (22.01.) u 9:15 u JUG 107
Utorak K2 - u utorak (22.01.) u 19h u JUG 107
Utorak LC - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217
 
Cetvrtak K1 - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217

[E2] Rezultati popravnog kolokvijuma

Objektno programiranje - 21. Januar 2019

Rezultate mozete pogledati >>OVDE<<
 
Termini uvida u radove su:
Utorak K1 - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 107
Utorak K2 - u utorak (22.01.) u 19h u JUG 107
Utorak K3 i LC - u utorak (22.01.) u 20h u JUG 217
 
Cetvrtak K1 i LC - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217

[E2] [PSI] [IN] Otisak - Predrok

Objektno programiranje - 18. Januar 2019

Raspored polaganja otiska u predroku zakazanog za subotu 19.01.2019. godine se nalazi >>OVDE<<

[E2][PSI[IN] Potpisi

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Potpisi se mogu dobiti ove nedelje u sledećim terminima:
-sreda 16.01.2019. u 8:00h u A1,
-sreda 16.01.2019. u 18:00 u A1,
-petak 18.01.2019. u 8:00 u A1.

[E2] [PSI] [IN] Prijava za popravni za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

 Forma za prijavu za popravni nalazi se na sledecim linkovima
E2 -  >>LINK<<

[IN] Rezultati K3 za grupe 1 i 2

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Rezultate za mozete pogledati >>> OVDE <<<

[PSI] Rezultati K3 za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

 Aktuelno stanje za grupe koje su radile treci kolokvijum zakljucno sa terminima cetvrtkom možete pogledati >>> OVDE <&l