Objektno programiranje

osnovni podaci

Nastavnici:
Aleksandar Kupusinac sasak(AT)uns.ac.rs


Asistenti:
Marko Vasiljević marko.v(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
po dogovoru (zakazivanje putem e-mail poruke)

Aleksandar Manasijević aleksandarmanasijevic(AT)uns.ac.rs

Stefan Varajić stfnv(AT)uns.ac.rs

Ilija Grbić ilijagrbic(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
Konsultacije se zakazuju po dogovoru putem mail-a.


Olivera Hrnjaković olja.hrnjakovic(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
 Po dogovoru (putem e-mail poruke)

Milan Stanković milan.s(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
Konsultacije se zakazuju po dogovoru, putem mail-a.

Bojana Samardžić bojana.samardzic(AT)uns.ac.rs
Konsultacije:
Po dogovoru, putem e-mail poruke (kancelarija NTP 321).

[E2][PSI][IN] Konsultacije za otisak

Objektno programiranje - 23. Januar 2019

Grupne konsultacije za otisak će biti organizovane u četvrtak (24.01.) u 12:30 u JUG 217

[E2][PSI][IN] Rezultati otiska

Objektno programiranje - 22. Januar 2019

Rezultate otisak mozete videti na sledecim adresama:
E2:  >>OVDE<<
PSI : >>OVDE<<

[IN] Rezultati popravnog kolokvijuma

Objektno programiranje - 21. Januar 2019

 Rezultate mozete pogledati >>OVDE<<
 
Termini uvida u radove su:
 
Utorak K1 i K3- u utorak (22.01.) u 9:15 u JUG 107
Utorak K2 - u utorak (22.01.) u 19h u JUG 107
Utorak LC - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217
 
Cetvrtak K1 - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217

[PSI] Rezultati popravnog kolokvijuma

Objektno programiranje - 21. Januar 2019

 Rezultate mozete pogledati >>OVDE<<
 
Termini uvida u radove su:
 
Utorak K1 i K3 - u utorak (22.01.) u 9:15 u JUG 107
Utorak K2 - u utorak (22.01.) u 19h u JUG 107
Utorak LC - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217
 
Cetvrtak K1 - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217

[E2] Rezultati popravnog kolokvijuma

Objektno programiranje - 21. Januar 2019

Rezultate mozete pogledati >>OVDE<<
 
Termini uvida u radove su:
Utorak K1 - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 107
Utorak K2 - u utorak (22.01.) u 19h u JUG 107
Utorak K3 i LC - u utorak (22.01.) u 20h u JUG 217
 
Cetvrtak K1 i LC - u sredu (23.01.) u 18:30 u JUG 217

[E2] [PSI] [IN] Otisak - Predrok

Objektno programiranje - 18. Januar 2019

Raspored polaganja otiska u predroku zakazanog za subotu 19.01.2019. godine se nalazi >>OVDE<<

[E2][PSI[IN] Potpisi

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Potpisi se mogu dobiti ove nedelje u sledećim terminima:
-sreda 16.01.2019. u 8:00h u A1,
-sreda 16.01.2019. u 18:00 u A1,
-petak 18.01.2019. u 8:00 u A1.

[E2] [PSI] [IN] Prijava za popravni za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

 Forma za prijavu za popravni nalazi se na sledecim linkovima
E2 -  >>LINK<<

[IN] Rezultati K3 za grupe 1 i 2

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Rezultate za mozete pogledati >>> OVDE <<<

[PSI] Rezultati K3 za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

 Aktuelno stanje za grupe koje su radile treci kolokvijum zakljucno sa terminima cetvrtkom možete pogledati >>> OVDE <&l

[E2] Rezultati K3 za grupe subotom i ponedeljkom

Objektno programiranje - 15. Januar 2019

Aktuelno stanje možete videti >>> OVDE <<<

[E2] [PSI] [IN] Raspored za popravni kolokvijum

Objektno programiranje - 13. Januar 2019

>>OVDE<< možete pronaći raspored polaganja popravnog kolokvijuma.

[E2] [PSI] [IN] Popravni kolokvijum

Objektno programiranje - 11. Januar 2019

Forma za prijavu za popravni nalazi se na sledecim linkovima

E2 -  >>LINK<<
PSI - >>LINK<<
IN -  >>LINK<<

[E2] Rezultati 3. kolokvijuma

Objektno programiranje - 11. Januar 2019

 Aktuelno stanje za grupe koje su radile kolokvijum zakljucno sa cetvrtkom možete pogledati >>> OVDE <<<

[PSI] Rezultati 3. kolokvijuma

Objektno programiranje - 11. Januar 2019

Aktuelno stanje za grupe koje su radile treci kolokvijum zakljucno sa terminima cetvrtkom možete pogledati 

[IN] Rezultati 3. kolokvijuma

Objektno programiranje - 11. Januar 2019

Rezultate za grupe 3 i 4 mozete pogledati >>> OVDE <<<

[E2] [PSI] [IN] Podela potpisa i pripreme za otisak

Objektno programiranje - 2. Januar 2019

U terminu predavanja 04.01.2019. odrzace se podela potpisa.
U terminima predavanja 09.01.2019. i 11.01.2019 odrzace se priprema za otisak.

Studenti koji ne mogu da dodju 04.01.2019. mogu doci po potpis i 09.01 i 11.01.

[E2] [PSI] [IN] Plan rada

Objektno programiranje - 25. Decembar 2018

Detaljan plan rada za naredne nedelje se nalazi >>OVDE <<

Ukoliko imate nekih pitanja u vezi rasporeda obratite se asistentu Tot Marku (markotot@uns.ac.rs)

[E2] [PSI] [IN] Priprema za 3. kolokvijum

Objektno programiranje - 19. Decembar 2018

U terminima predavanja u sredu (26.12.) i petak (28.12.) bice odrzane pripreme za 3. kolokvijum